Nové číslo

VOKO červenec 2022

Stáhněte si nové číslo Voka ve formátu zip: VOKO červenec 2022 Po rubrikách ZIP nebo ve formátu rar: VOKO červenec 2022 Po rubrikách RAR .
V tomto čísle naleznete původní rozhovor VOKA s Herečkou a spisovatelkou Martinou Preissovou, aktuality nejen ze světa zrakově handicapovaných, recenze nových audioknih, náš šéfkuchař Fugas připravil další zajímavý recept, tentokrát i s dezertem, a hudebním tipem je album nové letní kapely Jaromíra Švejdíka.


VOKO březen 2022

Stáhněte si nové číslo Voka ve formátu zip: VOKO březen 2022 Po rubrikách ZIP . V tomto vydání naleznete rozhovor Voka s Renátou Meyerovou, zástupkyní vedoucí KTN K. E. Macana, reportáž nás zavede do společnosti Symbio Acces Devices, kde nás ředitel Tomáš Franěk seznámí s ozvučeným mobilním telefonem pro nevidomé a slabozraké Blind Shell Classic 2, zprávy a aktuality nejen ze světa zrakově postižených vám nabídnou i aktuální písničku, můžete se seznámit s novými audioknihami, náš šéfkuchař Fugas v přímém přenosu uvaří jednu ze svých specialit a hudebním tipem je tentokrát debutové album Michala Strnada.


VOKO prosinec 2021

Stáhněte si nové číslo Voka ve formátu zip: VOKO prosinec 2021 Po rubrikách ZIP . V tomto vánočním vydání naleznete rozhovor Voka s Zuzanou Daušovou nejen o tom, co dělají zvířata v Helppesu o Vánocích, v rubrice zpráv najdete mimo jiné vzpomínku na jednu z nejvýznamnějších postav ve světě zrakově postižených, paní Mathildu Nostitzovou, recenze nových audioknih, nový recept našeho šéfkuchaře Fugase a hudebním tipem je tentokrát čerstvé album folkové kapely Epydemye.


VOKO říjen 2021

Stáhněte si nové číslo Voka ve formátu zip: VOKO říjen 2021 Po rubrikách ZIP . V tomto vydání naleznete rozhovor VOKA se zpěvákem Michalem Prokopem, zprávy a aktuality ze světa zrakově handicapovaných, recenze nových audioknih, hned dva nové recepty našeho šéfkuchaře Fugase a hudebním tipem je nové album Vladimíra Mišíka Noční obraz.


VOKO červenec 2021

Stáhněte si nové číslo Voka ve formátu zip: VOKO červenec 2021 Po rubrikách ZIP . V tomto vydání naleznete rozhovor VOKA s legendárním muzikantem Janem Spáleným, zprávy a aktuality, reportáž VOKA ze zajímavé prezentace nadačního fondu Mathilda, recenze nových audioknih, nový recept našeho šéfkuchaře Fugase, tentokrát i s moučníkem, a hudebním tipem je nové album další hudební legendy - Michala Prokopa.


VOKO květen 2021

Stáhněte si nové číslo Voka ve formátu zip: VOKO květen 2021 Po rubrikách ZIP . V tomto čísle si můžete poslechnout rozhovor s divadelníkem Jaroslavem Panenkou, zprávy a aktuality zejména ze světa zrakově handicapovaných, recenze nových audioknih, nový recept našeho šéfkuchaře Fugase, který
tentokrát pamatuje na dětské strávníky, a hudebním tipem je album Romana Dragouna, vycházející u příležitosti jeho životního jubilea.


VOKO únor 2021

Stáhněte si nové číslo Voka ve formátu zip: VOKO únor 2021 Po rubrikách ZIP .
V tomto čísle si můžete poslechnout rozhovor se studentem University of Birmingham a spolupracovníkem VOKA Vojtěchem Kučerou, avizovanou reportáž ze společnosti Symbio o nové kompenzační pomůcce OrCam My Eye 2, zajímavosti a aktuality, recenze nových audioknih, lákavý recept našeho šéfkuchaře Fugase a hudebním tipem je nové album písničkáře Miroslava Palečka.


VOKO prosinec 2020

Stáhněte si nové číslo Voka ve formátu zip: VOKO prosinec 2020 Po rubrikách ZIP nebo ve formátu rar: VOKO prosinec 2020 Po rubrikách RAR .
V tomto vánočnímčísle naleznete původní rozhovor VOKA se zpěvačkou Lenkou Dusilovou , recenze mimořádně velkého množství nových audioknih, zajímavosti nejen ze světa zrakově handicapovaných, nový recept našeho šéfkuchaře Fugase a hudebním tipem je nové album vánočních koled BROLNu.


VOKO říjen 2020

Stáhněte si nové číslo Voka ve formátu zip: VOKO říjen 2020 Po rubrikách ZIP nebo ve formátu rar: VOKO říjenen 2020 Po rubrikách RAR .
V tomto čísle naleznete původní rozhovor VOKA se zakladatelem a hlavním protagonistou spolku Mluvící kniha Pavlem Musilem, recenze nových audioknih, zajímavosti nejen ze světa zrakově handicapovaných, nový recept našeho šéfkuchaře Fugase a hudebním tipem je nové album písničkáře Jana Buriana.


VOKO duben 2020

Stáhněte si nové číslo Voka ve formátu zip: VOKO duben 2020 Po rubrikách ZIP nebo ve formátu rar: VOKO duben 2020 Po rubrikách RAR . V tomto čísle naleznete původní rozhovor VOKA s vydavatelem audioknih Jiřím Buřičem, recenze nových audioknih, náš šéfkuchař Fugas pro svou ženu, ale i pro vás připravil další zajímavý recept, tradiční zajímavost je tentokrát také o jídle a hudebním tipem je album písní Petra Skoumala v podání seskupení Malý bobr a řady hostí.
První stránka Předchozí 1 2 Další Poslední stránka